COMPAKT VARAHALDUS OÜ on asutatud 2000. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, põhitegevusala on enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus.
Ettevõtte juht on Maik Teiv. Omanik on HOLOSTOVI KINNISVARAHALDUS AS.
COMPAKT VARAHALDUS OÜ teenis 2025 aastal 0 eurose müügitulu juures −556 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 on ettevõttel 22 912 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Maik Teiv (45) | |
| Vjatšeslav Leedo (74) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| HOLOSTOVI KINNISVARAHALDUS AS | 17.01.2023 | 12 782 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| VARAMAAD KINNISVARA OÜ | 16.08.2023 | 33 334 € | Ainuomand | |
| R12 OÜ | 16.08.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 117 501 | 240 235 | 153 671 | 157 601 | 335 074 | 476 802 | 452 119 | 452 223 | ||
| Ärikasum | −556 | −28 658 | −832 805 | −5 078 | −37 225 | 6 688 | −95 238 | 267 854 | 283 685 | 802 344 | ||
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||
| Varad | 1 mln | 1 mln | 1,04 mln | 4,2 mln | 4,65 mln | 5,02 mln | 4,61 mln | 6,64 mln | 6,53 mln | 6,61 mln | ||
| Kokku omakapital | 757 817 | 767 250 | 813 151 | 1,78 mln | 2,03 mln | 2,27 mln | 2,45 mln | 2,77 mln | 2,77 mln | 2,76 mln | ||
| Ärirentaablus % | -709 | -2 | -24 | 4 | -28 | 56 | 63 | 177 | 48 | 47 | ||
| Tööjõukulud | 0 | 26 410 | 38 627 | 34 544 | 29 467 | 4 826 | ||||||
| Käibevara | 52 001 | 52 001 | 92 137 | 180 084 | 482 724 | 692 139 | 725 993 | 57 225 | 47 301 | 46 206 | ||
| Põhivara | 951 894 | 951 894 | 951 894 | 4,02 mln | 4,17 mln | 4,33 mln | 3,89 mln | 6,59 mln | 6,48 mln | 6,57 mln | ||
| Kohustused | 246 078 | 236 645 | 230 880 | 2,42 mln | 2,62 mln | 2,75 mln | 2,16 mln | 3,87 mln | 3,75 mln | 3,86 mln | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | −12 969 | −45 900 | −966 265 | −251 173 | −240 262 | −180 318 | −319 629 | −1 414 | 14 417 | 533 076 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 117 501 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Erijuhtude tulumaks | 40 € | 0 € | 0 € |
| Intress | 226 € | 0 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 5 448 € | 0 € | 0 € |
| Käibemaks | 2 317 € | 0 € | 0 € |
| Maamaks | 2 022 € | 0 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 12 013 € | 0 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 847 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 22 912 € | 0 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 21.07.2021 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 180 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 20.07.2021 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 180 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |