VALCO OÜ on asutatud 2013. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris konsultatsioonid, meedia, põhitegevusala on muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused.
Ettevõtte juht on Margus Valk. Omanik on Margus Valk.
VALCO OÜ teenis 2025 aastal 26 672 eurose müügitulu juures −14 862 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Margus Valk (50) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Margus Valk | 02.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| PALOMA PAPP AS | 16.08.2023 | 25 000 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 26 672 | 20 803 | 21 498 | 20 317 | 8 578 | 4 629 | 8 366 | 136 577 | 202 635 | 121 393 | |
| Ärikasum | −14 862 | −16 098 | −15 952 | −21 823 | −21 603 | −32 381 | 104 411 | 145 802 | 94 046 | 96 996 | |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | |
| Varad | 455 750 | 471 535 | 487 647 | 503 569 | 527 601 | 846 458 | 913 319 | 934 115 | 1,09 mln | 990 364 | |
| Kokku omakapital | 250 797 | 271 125 | 292 023 | 327 797 | 352 619 | 384 049 | 471 306 | 380 347 | 255 913 | 185 062 | |
| Ärirentaablus % | -56 | -77 | -74 | -107 | -252 | -700 | 76 | 72 | 77 | 81 | |
| Tööjõukulud | 12 723 | 11 773 | 10 528 | 9 415 | 8 650 | 8 373 | 15 938 | 15 168 | 9 559 | 7 065 | |
| Keskmine kuutöötasu | 792 | 733 | 656 | 586 | 539 | 521 | 496 | 472 | 595 | 440 | |
| Käibevara | 30 256 | 34 462 | 40 023 | 42 025 | 79 857 | 416 946 | 467 610 | 475 272 | 507 696 | 525 839 | |
| Põhivara | 425 494 | 437 073 | 447 624 | 461 544 | 447 744 | 429 512 | 445 709 | 458 843 | 578 927 | 464 525 | |
| Kohustused | 204 953 | 200 410 | 195 624 | 175 772 | 174 982 | 462 409 | 442 013 | 553 768 | 830 710 | 805 302 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −19 662 | −20 898 | −35 774 | −24 822 | −31 430 | −44 342 | 90 959 | 124 434 | 120 851 | 85 039 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 82991 | 24 622 | 92 | Jah |
| Veebiotsinguportaalide tegevus | 63911 | 2 050 | 8 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 09.07.2026 | EESTI MEREMUUSEUM SA | 124 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 15.06.2026 | EESTI AJALOOMUUSEUM SA | 198 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 02.06.2025 | EESTI AJALOOMUUSEUM SA | 195 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 31.10.2023 | EESTI AJALOOMUUSEUM SA | 192 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 21.09.2022 | EESTI AJALOOMUUSEUM SA | 192 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 01.09.2021 | EESTI AJALOOMUUSEUM SA | 192 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 2019 | |
|---|---|
| Gaselli TOP | 1198 |