AVM-TERM OÜ on asutatud 1997. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on muud ehituspaigaldustööd.
Ettevõtte juht on Peeter Soovik. Omanike hulgas on Tiina Puolakainen, Martti Puolakainen, Markkus Puolakainen, Mikk Maivel, Monika Maivel.
AVM-TERM OÜ teenis 2025 aastal 3 840 eurose müügitulu juures 708 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Peeter Soovik (59) | |
| Mikk Maivel (41) | |
| Monika Maivel (63) | |
| Maie Maivel (37) | |
| Mariliis Maivel (25) | |
| Toomas Puolakainen (63) | |
| Andres Kalev (65) | |
| Tiina Puolakainen (60) | |
| Martti Puolakainen (32) | |
| Markkus Puolakainen (36) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Tiina Puolakainen | 05.02.2024 | 1 472 € | Ühisomand | |
| Martti Puolakainen | 05.02.2024 | 1 472 € | Ühisomand | |
| Markkus Puolakainen | 05.02.2024 | 1 472 € | Ühisomand | |
| Mikk Maivel | 01.09.2023 | 992 € | Ühisomand | |
| Monika Maivel | 01.09.2023 | 992 € | Ühisomand | |
| Maie Maivel | 01.09.2023 | 992 € | Ühisomand | |
| Mariliis Maivel | 01.09.2023 | 992 € | Ühisomand | |
| Toomas Puolakainen | 01.09.2023 | 992 € | Ainuomand | |
| Peeter Soovik | 01.09.2023 | 640 € | Ainuomand | |
| Andres Kalev | 01.09.2023 | 480 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 840 | 3 784 | 1 923 | 0 | 1 016 | 0 | 11 728 | 86 181 | 155 598 | 104 067 | ||
| Ärikasum | 708 | 1 486 | 1 642 | 0 | 229 | 1 751 | 2 740 | 2 481 | −2 261 | 121 | ||
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | ||
| Varad | 2 050 | 3 128 | 1 642 | 0 | 6 | 2 | 1 | 6 618 | 12 656 | 18 994 | ||
| Kokku omakapital | 2 050 | 3 128 | 1 642 | 0 | 6 | 2 | −2 404 | 2 927 | 446 | 4 578 | ||
| Ärirentaablus % | 18 | 39 | 85 | 23 | 23 | 3 | -1 | 0 | 6 | 1 | ||
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 822 | 36 472 | 20 668 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 0 | 430 | 757 | 429 | 148 | 467 | ||||||
| Käibevara | 1 625 | 2 557 | 1 642 | 0 | 6 | 2 | 1 | 6 618 | 11 385 | 18 414 | ||
| Põhivara | 425 | 571 | 0 | 1 271 | 580 | 1 022 | 1 699 | |||||
| Kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 405 | 3 691 | 12 210 | 14 416 | 12 333 | 18 800 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 708 | 1 486 | 1 642 | 0 | 229 | 2 061 | −5 331 | 2 481 | −2 523 | −436 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muud ehituspaigaldustööd | 43241 | 3 840 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 09.04.2026 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 595 eurot | MAJANDAMISKULUD Täiskasvanute täienduskoolitus |
| 12.05.2025 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 586 eurot | MAJANDAMISKULUD Täiskasvanute täienduskoolitus |