Q CATERING OÜ on asutatud 2012. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on toitlustamine üritustel.
Ettevõtte juht on Indrek Otti. Omanik on Indrek Otti.
Q CATERING OÜ teenis 2024 aastal 792 587 eurose müügitulu juures 187 907 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Esitamata on ühendusesisene käibe aruanne (VD) ja käibemaksudeklaratsioon (KMD).
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Indrek Otti (56) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Indrek Otti | 01.09.2023 | 2 502 € | Ainuomand |
Q CATERING OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 792 587 | 563 803 | 450 928 | 353 165 | 436 189 | 713 168 | 643 380 | 561 928 | 559 812 | 392 521 |
| Ärikasum | 187 907 | 44 868 | 94 285 | 67 636 | −69 293 | 18 285 | −2 826 | −1 256 | 2 790 | 9 232 |
| Töötajad | 10 | 10 | 11 | 3 | 16 | 17 | 10 | 10 | 10 | 8 |
| Varad | 1,3 mln | 786 122 | 428 711 | 208 064 | 56 133 | 90 646 | 59 562 | 57 053 | 68 743 | 58 961 |
| Kokku omakapital | 397 878 | 210 086 | 165 396 | 71 229 | 4 087 | 39 545 | 21 858 | 24 968 | 26 717 | 24 497 |
| Ärirentaablus % | 24 | 8 | 21 | 19 | -16 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Tööjõukulud | 159 899 | 129 339 | 119 877 | 40 671 | 136 453 | 164 458 | 121 187 | 110 294 | 101 843 | 64 066 |
| Keskmine kuutöötasu | 996 | 806 | 679 | 844 | 531 | 603 | 755 | 687 | 634 | 499 |
| Käibevara | 1,23 mln | 748 272 | 399 633 | 192 444 | 39 903 | 67 100 | 51 003 | 42 557 | 44 338 | 39 113 |
| Põhivara | 66 318 | 37 850 | 29 078 | 15 620 | 16 230 | 23 546 | 8 559 | 14 496 | 24 405 | 19 848 |
| Kohustused | 898 462 | 576 036 | 263 315 | 136 835 | 52 046 | 51 101 | 37 704 | 32 085 | 42 026 | 34 464 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 187 803 | 44 690 | 94 167 | 67 142 | −70 293 | 17 687 | −3 110 | −1 749 | 2 220 | 8 705 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Toitlustamine üritustel | 56211 | 792 587 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 16.09.2026 | UUEMÕISA LASTEAED-ALGKOOL | 192 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 26.08.2026 | HAAPSALU LINNA SPORDIBAASID OÜ | 558 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 18.08.2026 | KAITSELIIT | 903 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu riigikaitse |
| 18.08.2026 | KAITSELIIT | 217 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Muu riigikaitse |
| 14.08.2026 | VÄLISMINISTEERIUM | 3 371 eurot | MAJANDAMISKULUD Välispoliitika |
| 06.08.2026 | HAAPSALU KULTUURIKESKUS | 1 343 eurot | MAJANDAMISKULUD Vaba aja üritused |
| 04.08.2026 | EESTI KONTSERT SA | 4 134 eurot | MAJANDAMISKULUD Muusika |
| 04.08.2026 | EESTI KONTSERT SA | 1 034 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muusika |
| 04.08.2026 | RIDALA PÕHIKOOL | 146 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 31.07.2026 | HAAPSALU LINNAVALITSUS | 497 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 2024 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cateringi TOP | 32 | 19 | 8 | 28 | 30 | 40 |
| Läänemaa TOP | - | - | 39 | 76 | - | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| qcatering.ee | registreeritud | 05.01.2012 | Jah |