TERLE OÜ on asutatud 2020. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on elamute ja mitteeluhoonete ehitus.
Ettevõtte juhid on Margus Niineorg ja Mart Valler. Omanike hulgas on Margus Niineorg, Mart Valler, Tarmo-Steven Laane.
TERLE OÜ teenis 2025 aastal 4 043 eurose müügitulu juures −1 151 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Margus Niineorg (51) | |
| Mart Valler (57) | |
| Tarmo-Steven Laane (50) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Margus Niineorg | 01.09.2023 | 1 000 € | Ainuomand | |
| Mart Valler | 01.09.2023 | 1 000 € | Ainuomand | |
| Tarmo-Steven Laane | 01.09.2023 | 500 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 043 | 944 | 24 240 | 25 770 | 5 646 | 2 600 |
| Ärikasum | −1 151 | −90 | −13 813 | 18 236 | 105 | |
| Töötajad | 0 | 0 | 3 | 0 | ||
| Varad | 16 618 | 17 890 | 17 413 | 23 221 | 2 605 | |
| Kokku omakapital | 2 023 | 3 420 | 5 394 | 19 891 | 2 605 | |
| Ärirentaablus % | -28 | -10 | -57 | 71 | 4 | |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 10 712 | |||
| Käibevara | 16 618 | 17 890 | 17 413 | 23 221 | 2 605 | |
| Kohustused | 14 595 | 14 470 | 12 019 | 3 330 | 0 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −1 397 | −1 974 | −14 496 | 16 654 | 105 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 4 043 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast