ALGRING OÜ on asutatud 2011. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, kaubandus, teenus, põhitegevusala on metsamajandust abistavad tegevused.
Ettevõtte juhid on Paavo Vaher ja Eveli Loorents. Omanike hulgas on Paavo Vaher, Eveli Loorents.
ALGRING OÜ teenis 2025 aastal 28 397 eurose müügitulu juures −1 509 eurot ärikahjumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Paavo Vaher (51) | |
| Eveli Loorents (49) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Paavo Vaher | 02.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand | |
| Eveli Loorents | 02.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 28 397 | 25 731 | 24 328 | 40 398 | 32 626 | 43 932 | 39 059 | 58 358 | 42 401 | 52 137 |
| Ärikasum | −1 509 | −3 353 | −823 | 8 650 | 8 849 | 9 165 | 12 494 | 6 634 | 4 767 | |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Varad | 42 062 | 46 697 | 48 353 | 49 198 | 38 742 | 34 605 | 33 161 | 17 108 | 17 493 | |
| Kokku omakapital | 41 038 | 42 546 | 45 899 | 46 722 | 38 072 | 29 283 | 25 585 | 13 230 | 7 135 | |
| Ärirentaablus % | -5 | -13 | -3 | 21 | 27 | 21 | 21 | 16 | 9 | |
| Tööjõukulud | 11 105 | 10 409 | 8 328 | 7 287 | 7 807 | 13 533 | 11 480 | 9 634 | 12 247 | |
| Keskmine kuutöötasu | 692 | 648 | 519 | 454 | 486 | 843 | 715 | 600 | 763 | |
| Käibevara | 20 578 | 36 053 | 41 653 | 40 194 | 27 434 | 29 992 | 24 448 | 14 846 | 7 522 | |
| Põhivara | 21 484 | 10 644 | 6 700 | 9 004 | 11 308 | 4 613 | 8 713 | 2 262 | 9 971 | |
| Kohustused | 1 024 | 4 151 | 2 454 | 2 476 | 670 | 5 322 | 7 576 | 3 878 | 10 358 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −1 508 | −3 353 | −823 | 8 650 | 8 789 | 9 061 | 12 354 | 6 377 | 4 469 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Metsamajandust abistavad tegevused | 02401 | 25 801 | 91 | Jah |
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 1 689 | 6 | Ei |
| Muu mujal liigitamata teenindus | 9699 | 785 | 3 | Ei |
| Rõivaste jaemüük | 47711 | 122 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 11.11.2025 | INTEGRATSIOONI SA | 446 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu vaba aeg, kultuur, religioon, sh haldus |