POINTRENT OÜ on asutatud 2018. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris teenus, põhitegevusala on sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent.
Ettevõtte juht on Rami Morel. Omanike hulgas on Marten Kütt, Rami Morel.
POINTRENT OÜ teenis 2025 aastal 333 897 eurose müügitulu juures 22 810 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Rami Morel (40) | |
| Marten Kütt (42) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Marten Kütt | 03.09.2023 | 1 300 € | Ainuomand | |
| Rami Morel | 03.09.2023 | 1 300 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 333 897 | 330 261 | 395 657 | 187 773 | 90 080 | 36 418 | 15 146 | 583 |
| Ärikasum | 22 810 | 68 631 | 52 980 | 24 996 | 13 635 | 8 538 | 10 707 | 575 |
| Töötajad | 1 | 0 | 0 | 2 | ||||
| Varad | 188 316 | 159 494 | 127 324 | 66 539 | 44 710 | 29 496 | 16 795 | 3 290 |
| Kokku omakapital | 162 348 | 139 738 | 90 867 | 47 275 | 32 192 | 22 307 | 13 882 | 3 175 |
| Ärirentaablus % | 7 | 21 | 13 | 13 | 15 | 23 | 71 | 99 |
| Tööjõukulud | 21 331 | 19 927 | 13 028 | 12 519 | 8 259 | 2 660 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 329 | 83 | ||||||
| Käibevara | 38 905 | 38 186 | 42 025 | 37 101 | 44 710 | 29 496 | 8 036 | 3 290 |
| Põhivara | 149 411 | 121 308 | 85 299 | 29 438 | 0 | 8 759 | 0 | |
| Kohustused | 25 968 | 19 756 | 36 457 | 19 264 | 12 518 | 7 189 | 2 913 | 115 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 22 610 | 67 621 | 50 521 | 24 996 | 13 635 | 8 428 | 10 707 | 575 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 77111 | 323 496 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 22.04.2026 | RAE VALLAVALITSUS | 717 eurot | MAJANDAMISKULUD Maanteetransport |
| 22.04.2026 | RAE VALLAVALITSUS | 14 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Maanteetransport |
| 06.03.2026 | RAE VALLAVALITSUS | 1 433 eurot | MAJANDAMISKULUD Maanteetransport |
| 06.03.2026 | RAE VALLAVALITSUS | 40 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 06.03.2026 | RAE VALLAVALITSUS | 43 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Maanteetransport |
| 06.03.2026 | RAE VALLAVALITSUS | 24 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 09.01.2026 | RAE VALLAVALITSUS | 1 322 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 12.11.2025 | TARTU ÜLIKOOL | 213 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 10.11.2025 | RAE VALLAVALITSUS | 1 298 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 10.10.2025 | TARTU ÜLIKOOL | 1 113 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| pointrent.ee | registreeritud | 28.12.2018 | Jah |