HOONEÜHISTU TULUKE TÜH on asutatud 1999. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, põhitegevusala on hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms).
Ettevõtte juhid on Niina Zadunaiskaja ja Vassili Malõšev.
HOONEÜHISTU TULUKE TÜH teenis 2025 aastal 4 673 eurose müügitulu juures 850 eurot ärikasumit.
Seisuga 07.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Niina Zadunaiskaja (73) | |
| Vassili Malõšev (47) | |
| Aime Rapp (82) | |
| Jelena Šarubina (46) | |
| Ekaterina Karimova (59) | |
| Larissa Võbornaja (79) | |
| Aleksandr Malõšev (69) | |
| Malle Rahusaar (76) | |
| Igor Kuiv (74) | |
| Stanislav Velikorodnõhh (53) | |
| Aare Bubnov (71) | |
| Evelin Värk (51) | |
| Aleksander Sakulin (72) | |
| Sirje Simm (59) | |
| Andrei Jasnov (73) | |
| Vassili Zadunaiski (75) | |
| Pavel Abramenko (71) | |
| Tatjana Vozbutene (71) | |
| Vladislavas Azanetskas (86) | |
| Reesi Volmer (41) | |
| Grigory Nekhtsa (77) | |
| Marko Männikov (45) | |
| Maria Männikov (48) | |
| Taisia Goldueva (84) | |
| Inna Ugrinovits (55) | |
| Ain Pinsel (74) | |
| Raimo Arula (65) | |
| Valeri Mokin (76) | |
| Immo-Kaugo Lepp (90) | |
| Tõnu Rapp (83) | |
| Irina Šarubina (84) | |
| Mirko Volmer (43) | |
| Hendrik Käänik (34) | |
| Heda Blumfeldt (75) | |
| Priit Tasane (61) |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 673 | 2 608 | 2 674 | 2 536 | 2 492 | 2 366 | 2 630 | 2 336 | 1 881 |
| Ärikasum | 850 | −9 292 | 672 | 858 | 1 047 | ||||
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Varad | 5 314 | 4 464 | 13 756 | 13 084 | 12 226 | ||||
| Kokku omakapital | 5 314 | 4 464 | 13 756 | 13 084 | 12 226 | ||||
| Ärirentaablus % | 18 | -356 | 25 | 34 | 42 | ||||
| Tööjõukulud | 937 | 1 338 | 669 | 335 | 335 | ||||
| Käibevara | 1 460 | 610 | 9 902 | 9 230 | 8 372 | ||||
| Põhivara | 3 854 | 3 854 | 3 854 | 3 854 | 3 854 | ||||
| Kasum enne tulumaksustamist | 850 | −9 292 | 672 | 858 | 1 047 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 68321 | 4 673 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast