CREATIVE UNION AS on asutatud 1997. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris konsultatsioonid, põhitegevusala on peakontorite tegevus.
Ettevõtte juht on Madis Laas. Omanike hulgas on KONTUUR HOLDING AS, PUBLICIS GROUPE HOLDINGS B.V..
CREATIVE UNION AS teenis 2025 aastal 247 393 eurose müügitulu juures −199 519 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Madis Laas (59) | |
| Ants Lusti (58) | |
| Henri Jääger (58) | |
| Piotr Pietka (57) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| KONTUUR HOLDING AS | 15.05.2026 | 66 560 € | Ainuomand | |
| PUBLICIS GROUPE HOLDINGS B.V. | 16.08.2023 | 16 640 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| PRINT HOUSE OÜ | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand | |
| PASSIVEMB OÜ | 18.08.2025 | 2 500 € | Ainuomand | |
| IDENTITY OÜ | 01.09.2023 | 2 562 € | Ainuomand | |
| PASSIVEKLB OÜ | 26.03.2026 | 300 € | Ainuomand | |
| KONTUUR LB OÜ | 19.03.2026 | 2 556 € | Ainuomand | |
| EXPONAUT OÜ | 16.08.2023 | 3 000 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 247 393 | 10,57 mln | 11,4 mln | 12,47 mln | 12,14 mln | 11,88 mln | 13,97 mln | 12,94 mln | 13,35 mln | 11,65 mln | |
| Ärikasum | −199 519 | −334 310 | −384 339 | −55 248 | 403 148 | 614 107 | 229 369 | 99 507 | 400 313 | 232 403 | |
| Töötajad | 4 | 48 | 60 | 65 | 64 | 71 | 77 | 82 | 86 | 79 | |
| Varad | 444 165 | 2,96 mln | 3,05 mln | 2,96 mln | 3,53 mln | 3,27 mln | 3,98 mln | 2,91 mln | 5,06 mln | 3,03 mln | |
| Kokku omakapital | −2,29 mln | 383 000 | 606 841 | 1,25 mln | 1,44 mln | 793 276 | 1,13 mln | 1,19 mln | 1,2 mln | 1,04 mln | |
| Ärirentaablus % | -81 | -3 | -3 | 0 | 3 | 5 | 2 | 1 | 3 | 2 | |
| Tööjõukulud | 106 468 | 2,1 mln | 2,49 mln | 2,46 mln | 2,43 mln | 2,21 mln | 2,47 mln | 2,47 mln | 2,42 mln | 2,27 mln | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 658 | 2 720 | 2 589 | 2 355 | 2 365 | 1 940 | 2 001 | 1 875 | 1 749 | 1 792 | |
| Käibevara | 186 752 | 2,4 mln | 2,34 mln | 2,38 mln | 2,96 mln | 3,14 mln | 3,8 mln | 2,68 mln | 3,85 mln | 2,8 mln | |
| Põhivara | 257 413 | 565 459 | 704 432 | 571 993 | 572 127 | 130 421 | 178 374 | 221 116 | 1,21 mln | 236 759 | |
| Kohustused | 2,73 mln | 2,58 mln | 2,44 mln | 1,71 mln | 2,1 mln | 2,47 mln | 2,85 mln | 1,71 mln | 3,86 mln | 1,99 mln | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −353 892 | −500 591 | −398 066 | −122 074 | 805 194 | 350 003 | 97 961 | 96 526 | 388 116 | 228 658 | |
| Dividendid | 0 | 13 500 | 60 000 | 0 | 539 000 | 125 903 | 170 950 | 319 634 | 42 400 | 200 000 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Peakontorite tegevus | 70101 | 410 982 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 29.10.2025 | REGIONAAL- JA PÕLLUMAJANDUSMINISTEERIUM | 1 239 eurot | MAJANDAMISKULUD Põllumajandus |
| 10.03.2025 | REGIONAAL- JA PÕLLUMAJANDUSMINISTEERIUM | 3 660 eurot | MAJANDAMISKULUD Põllumajandus |
| 2018 | 2012 | 2011 | 2010 | |
|---|---|---|---|---|
| Parimate palgamaksjate TOP | 1009-998 | - | - | - |
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | - | 305 | 421 | 276 |