LILLEKÜLA JALGPALLISTAADION AS on asutatud 2002. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris meelelahutus ja vabaaeg, põhitegevusala on spordiehitiste käitus.
Ettevõtte juht on Aivar Pohlak. Omanik on EESTI JALGPALLI LIIT MTÜ.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Aivar Pohlak (64) | |
| Tõnu Sirel (69) | |
| Anne Rei (57) | |
| Gerd Müller (55) | |
| Anastassia Morkovkina (45) | |
| Are Altraja (55) | |
| Eduard Rõžov (62) | |
| Marek Lemsalu (53) | |
| Mart Poom (54) | |
| Tarmo Lehiste (56) | |
| Daniil Savitski (37) | |
| Teet Ilves (61) | |
| Indrek Schwede (64) | |
| Monica Rand (46) | |
| Raio Piiroja (47) | |
| Kari-Andri Kask (48) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| EESTI JALGPALLI LIIT MTÜ | 16.08.2023 | 7,13 mln € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ärikasum | −171 033 | −148 530 | −146 997 | −333 612 | −146 264 | −148 730 | −4,94 mln | −144 399 | −5 536 | −378 717 | |
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||
| Varad | 23,9 mln | 23,88 mln | 24,02 mln | 24,16 mln | 24,32 mln | 24,46 mln | 24,6 mln | 28,09 mln | 22,07 mln | 22,07 mln | |
| Kokku omakapital | 11,16 mln | 11,33 mln | 11,48 mln | 11,63 mln | 11,96 mln | 12,11 mln | 12,26 mln | 16,8 mln | 16,95 mln | 16,95 mln | |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||
| Käibevara | 1 | 3 436 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |
| Põhivara | 23,9 mln | 23,88 mln | 24,02 mln | 24,16 mln | 24,32 mln | 24,46 mln | 24,6 mln | 28,09 mln | 22,07 mln | 22,07 mln | |
| Kohustused | 12,74 mln | 12,55 mln | 12,54 mln | 12,53 mln | 12,35 mln | 12,35 mln | 12,34 mln | 11,29 mln | 5,12 mln | 5,11 mln | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −172 358 | −149 608 | −147 825 | −334 188 | −146 586 | −148 795 | −4,31 mln | −144 399 | −5 536 | −378 717 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Spordiehitiste käitus | 93111 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast