MARABI OÜ on asutatud 2009. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris teenus, ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on metsavarumine.
Ettevõtte juht on Raivo Nõmmemees. Omanik on Marju Autor.
MARABI OÜ teenis 2025 aastal 79 373 eurose müügitulu juures 479 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Raivo Nõmmemees (51) | |
| Marju Autor (54) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Marju Autor | 02.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 79 373 | 85 895 | 87 430 | 209 794 | 182 460 | 88 642 | 97 957 | 225 136 | 169 633 | 226 415 |
| Ärikasum | 479 | 24 521 | −4 930 | 24 701 | 10 287 | −2 922 | 1 162 | 2 663 | −21 802 | 4 831 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | 3 | 3 | 9 | 9 | 8 |
| Varad | 104 611 | 102 863 | 78 868 | 85 954 | 62 297 | 63 534 | 57 924 | 69 215 | 76 626 | 69 011 |
| Kokku omakapital | 59 096 | 58 616 | 34 094 | 39 025 | 14 335 | 4 047 | 6 958 | 5 796 | 3 133 | 24 935 |
| Ärirentaablus % | 1 | 29 | -6 | 12 | 6 | -3 | 1 | 1 | -13 | 2 |
| Tööjõukulud | 17 662 | 21 472 | 16 056 | 57 698 | 49 252 | 33 566 | 40 605 | 81 819 | 70 144 | 64 190 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 100 | 1 337 | 1 000 | 898 | 614 | 697 | 843 | 566 | 485 | 500 |
| Käibevara | 52 195 | 53 202 | 57 892 | 66 170 | 49 961 | 54 595 | 44 817 | 55 010 | 58 337 | 53 571 |
| Põhivara | 52 416 | 49 661 | 20 976 | 19 784 | 12 336 | 8 939 | 13 107 | 14 205 | 18 289 | 15 440 |
| Kohustused | 45 515 | 44 247 | 44 774 | 46 929 | 47 962 | 59 487 | 50 966 | 63 419 | 73 493 | 44 076 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 480 | 24 522 | −4 930 | 24 690 | 10 288 | −2 911 | 1 162 | 2 663 | −21 802 | 4 831 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Metsavarumine | 0220 | 41 990 | 49 | Jah |
| Mootorsõidukite remont ja hooldus | 95311 | 33 628 | 39 | Ei |
| Puidu saagimine ja hööveldamine | 16111 | 10 276 | 12 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 13.08.2026 | KAITSELIIT | 4 953 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu riigikaitse |
| 13.08.2026 | KAITSELIIT | 1 189 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Muu riigikaitse |
| 01.07.2026 | KAITSELIIT | 4 880 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu riigikaitse |
| 01.07.2026 | KAITSELIIT | 1 171 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Muu riigikaitse |
| 14.05.2026 | ALUTAGUSE VALLAVALITSUS | 600 eurot | SOTSIAALTOETUSED Riiklik toimetulekutoetus |
| 09.04.2026 | ALUTAGUSE VALLAVALITSUS | 173 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu eakate sotsiaalne kaitse |
| 31.03.2026 | ALUTAGUSE VALLAVALITSUS | 427 eurot | SOTSIAALTOETUSED Riiklik toimetulekutoetus |
| 16.02.2026 | ALUTAGUSE VALLAVALITSUS | 1 200 eurot | SOTSIAALTOETUSED Riiklik toimetulekutoetus |
| 17.09.2025 | ALUTAGUSE VALLAVALITSUS | 600 eurot | SOTSIAALTOETUSED Riiklik toimetulekutoetus |
| 29.08.2025 | ALUTAGUSE VALLAVALITSUS | 300 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu eakate sotsiaalne kaitse |