KORDAMED OÜ on asutatud 1991. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on eriarstiabi.
Ettevõtte juhid on Vahur Nurm ja Rauno Pukonen. Omanik on ALEVI APTEEK OÜ.
KORDAMED OÜ teenis 2025 aastal 769 464 eurose müügitulu juures 49 272 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Vahur Nurm (62) | |
| Rauno Pukonen (61) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| ALEVI APTEEK OÜ | 08.06.2026 | 0 € | Ainuomand |
KORDAMED OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Erameditsiin, Erakliinikud konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 769 464 | 1,03 mln | 750 755 | 737 700 | 536 725 | 413 752 | 525 145 | 420 536 | 407 903 | 364 525 |
| Ärikasum | 49 272 | 111 450 | 125 451 | 108 973 | 62 077 | 36 274 | 119 418 | 17 736 | 116 229 | 31 820 |
| Töötajad | 11 | 11 | 11 | 11 | 10 | 9 | 10 | 9 | 9 | 11 |
| Varad | 670 593 | 592 705 | 445 361 | 341 764 | 212 861 | 109 942 | 507 990 | 397 654 | 401 968 | 502 137 |
| Kokku omakapital | 572 665 | 504 868 | 374 435 | 238 845 | 126 467 | 64 390 | 463 867 | 351 012 | 364 550 | 463 322 |
| Ärirentaablus % | 6 | 11 | 17 | 15 | 12 | 9 | 23 | 4 | 28 | 9 |
| Tööjõukulud | 562 204 | 706 118 | 484 441 | 443 625 | 350 014 | 249 192 | 261 589 | 279 645 | 212 336 | 202 225 |
| Keskmine kuutöötasu | 3 183 | 3 998 | 2 743 | 2 512 | 2 180 | 1 724 | 1 629 | 1 935 | 1 469 | 1 145 |
| Käibevara | 161 308 | 103 023 | 176 658 | 82 217 | 207 149 | 107 899 | 29 395 | 95 844 | 93 323 | 70 055 |
| Põhivara | 509 285 | 489 682 | 268 703 | 259 547 | 5 712 | 2 043 | 478 595 | 301 810 | 308 645 | 432 082 |
| Kohustused | 97 928 | 87 837 | 70 926 | 102 919 | 86 394 | 45 552 | 44 123 | 46 642 | 37 418 | 38 815 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 67 797 | 130 433 | 135 590 | 112 378 | 62 077 | 36 274 | 112 855 | 17 711 | 116 229 | 28 011 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Eriarstiabi | 86221 | 1,03 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 29.06.2026 | RAKVERE LINNAVALITSUS | 250 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu sotsiaalsete riskirühmade kaitse |
| 23.03.2026 | RAKVERE LINNAVALITSUS | 250 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu sotsiaalsete riskirühmade kaitse |
| 02.02.2026 | LOKSA LINNAVALITSUS | 250 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu sotsiaalne kaitse, sh sotsiaalse kaitse haldus |
| 20.10.2025 | LASTESÕIM PLANEEDI MUDILA | 120 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 07.07.2025 | RAKVERE VALLAVALITSUS | 240 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu sotsiaalsete riskirühmade kaitse |
| 07.10.2024 | LASTESÕIM PLANEEDI MUDILA | 126 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 02.05.2024 | RAKVERE LINNAVALITSUS | 235 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu sotsiaalsete riskirühmade kaitse |
| 18.04.2024 | RAKVERE LINNAVALITSUS | 235 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu sotsiaalsete riskirühmade kaitse |
| 30.01.2024 | VIRU-NIGULA VALLAVALITSUS | 585 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu sotsiaalne kaitse, sh sotsiaalse kaitse haldus |
| 22.12.2023 | HAABERSTI LINNAOSA VALITSUS | 335 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu perekondade ja laste sotsiaalne kaitse |
| 2025 | 2024 | 2009 | 2008 | |
|---|---|---|---|---|
| Erakliinikute TOP | 36 | 45 | - | - |
| Gaselli TOP | - | 1059 | 1046 | 1455 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| alkoholism.ee | registreeritud | 06.12.2010 | Jah |
| kordamed.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |