MURATI PUIT OÜ on asutatud 2013. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on metsavarumine.
Ettevõtte juht on Rivo Fomotškin. Omanik on Rivo Fomotškin.
MURATI PUIT OÜ teenis 2025 aastal 11,63 miljoni eurose müügitulu juures 645 411 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Rivo Fomotškin (37) | |
| Heda Kruusiauk (77) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Rivo Fomotškin | 02.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
MURATI PUIT OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Metsatööstus, Metsavarumine konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11,63 mln | 8,57 mln | 4,37 mln | 8,29 mln | 5,09 mln | 4,62 mln | 5,87 mln | 7,89 mln | 3,36 mln | 2,51 mln | ||
| Ärikasum | 645 411 | 23 126 | 49 836 | 800 703 | 694 323 | 830 908 | 1,23 mln | 698 484 | 184 630 | 211 164 | ||
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | |||
| Varad | 7,29 mln | 6,12 mln | 5,8 mln | 5,69 mln | 4,96 mln | 4,34 mln | 3,03 mln | 2,21 mln | 799 481 | 600 060 | ||
| Kokku omakapital | 6,24 mln | 4,94 mln | 4,94 mln | 4,91 mln | 4,1 mln | 3,43 mln | 2,6 mln | 1,38 mln | 682 011 | 507 372 | ||
| Ärirentaablus % | 6 | 0 | 1 | 10 | 14 | 18 | 21 | 9 | 6 | 8 | ||
| Tööjõukulud | 40 386 | 33 748 | 32 820 | 31 961 | 11 842 | 1 117 | 1 117 | 24 310 | 1 117 | 7 221 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 258 | 1 051 | 1 022 | 995 | 369 | 70 | 1 514 | |||||
| Käibevara | 3,74 mln | 3,89 mln | 4,3 mln | 4,02 mln | 3,33 mln | 3,03 mln | 1,89 mln | 1,72 mln | 154 431 | 355 945 | ||
| Põhivara | 3,55 mln | 2,23 mln | 1,5 mln | 1,67 mln | 1,63 mln | 1,32 mln | 1,13 mln | 493 115 | 645 050 | 244 115 | ||
| Kohustused | 1,06 mln | 1,18 mln | 861 434 | 772 712 | 854 143 | 917 567 | 427 997 | 831 517 | 117 470 | 92 688 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 687 481 | 26 501 | 42 456 | 808 366 | 676 916 | 828 018 | 1,22 mln | 698 770 | 184 639 | 211 167 | ||
| Dividendid | 23 000 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Metsavarumine | 02201 | 8,57 mln | 100 | Jah |
| Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 01192 | 350 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 08.07.2026 | KESKKONNAINVESTEERINGUTE KESKUS SA | 663 eurot | MUUD TOETUSED Metsamajandus |
| 20.02.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 12 685 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 23.10.2025 | KESKKONNAINVESTEERINGUTE KESKUS SA | 609 eurot | MUUD TOETUSED Metsamajandus |
| 25.06.2025 | KESKKONNAINVESTEERINGUTE KESKUS SA | 663 eurot | MUUD TOETUSED Metsamajandus |
| 07.03.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 10 614 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 13.12.2024 | KESKKONNAINVESTEERINGUTE KESKUS SA | 598 eurot | MUUD TOETUSED Metsamajandus |
| 05.07.2024 | KESKKONNAINVESTEERINGUTE KESKUS SA | 663 eurot | MUUD TOETUSED Metsamajandus |
| 15.03.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 11 061 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 06.07.2023 | KESKKONNAINVESTEERINGUTE KESKUS SA | 663 eurot | MUUD TOETUSED Metsamajandus |
| 13.03.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 7 263 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Võrumaa TOP | 59 | 75 | 4 | 25 | - | 1 | 15 | 11 |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | 624 | - | - | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| murati.ee | registreeritud | 15.02.2016 | Jah |