GARAAZI HOONEÜHISTU JUHTME 2 TÜH on asutatud 1999. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, põhitegevusala on hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms).
Ettevõtte juht on Dmitri Burtovoi.
GARAAZI HOONEÜHISTU JUHTME 2 TÜH teenis 2025 aastal 1 800 eurose müügitulu juures 331 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Dmitri Burtovoi (38) | |
| Urve Vaiksaar (60) | |
| Juhan Laugmaa (79) | |
| Velor Viitak (60) | |
| Rein Aksalu (68) | |
| Valmar Viitak (33) | |
| Marika Mändmets (51) | |
| Jaak Švilponis (54) | |
| Pavel Kikas (35) | |
| Andrus Toom (69) | |
| Jaanus Mägi (64) | |
| Signe Arov (67) | |
| Margus Vöörman (66) | |
| Marta-Katrin Mets (43) | |
| Helena Teos (41) | |
| Igor Majorskih (36) | |
| Viljar Teos (45) | |
| Martin Üürike (55) | |
| Olev Suzon (74) | |
| Väino Vahesalu (67) | |
| Ülle Suurkuusk (66) | |
| Vladimir Kozak (59) | |
| Annika Raidme (78) | |
| Kätlin Kuusk (52) | |
| Benno Laan (77) | |
| Raili Mihkeles (77) | |
| Tõnis Luhakooder (78) | |
| Andres Ventsel (56) | |
| Rein Ventsel (84) | |
| Merili Neidla (48) | |
| Rene Neidla (52) | |
| Jevgenia Kikas (34) | |
| Sander Salmu (41) | |
| Konstantin Šulipa (39) | |
| Aleksandra Špiegel (36) | |
| Viive Tihamets (81) | |
| Priit Sepri (46) | |
| Maria Zadorožnaja (82) |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 800 | 1 800 | 0 | 0 | 0 | 900 | 900 |
| Ärikasum | 331 | 239 | 444 | −45 | −443 | ||
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Varad | 4 074 | 3 644 | 3 365 | 2 921 | 3 054 | ||
| Kokku omakapital | 3 935 | 3 604 | 3 365 | 2 921 | 2 966 | ||
| Ärirentaablus % | 18 | 13 | |||||
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Käibevara | 4 074 | 3 644 | 3 365 | 2 921 | 3 054 | ||
| Kohustused | 139 | 40 | 0 | 0 | 88 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 331 | 239 | 444 | −45 | −443 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 68321 | 1 800 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast