KINNISVARAHOOLDUS OÜ on asutatud 2010. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, põhitegevusala on hoonehalduse kombineeritud teenus.
Ettevõtte juht on Illar Kadak. Omanike hulgas on Tanel Gehrke, Illar Kadak.
KINNISVARAHOOLDUS OÜ teenis 2025 aastal 188 195 eurose müügitulu juures 10 543 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Illar Kadak (46) | |
| Tanel Gehrke (46) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Tanel Gehrke | 02.09.2023 | 28 000 € | Ainuomand | |
| Illar Kadak | 02.09.2023 | 14 000 € | Ainuomand |
KINNISVARAHOOLDUS OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Kinnisvara korrashoid, Kinnisvarahaldus, Kinnisvarahaldus ja -hooldamine konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 188 195 | 196 200 | 371 509 | 179 785 | 173 868 | 170 462 | 153 134 | 125 742 | 180 334 | 136 896 |
| Ärikasum | 10 543 | 6 936 | 28 892 | 20 773 | 12 359 | 10 939 | 2 904 | −45 603 | 26 682 | 26 490 |
| Töötajad | 6 | 6 | 7 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 |
| Varad | 147 744 | 91 390 | 138 743 | 72 872 | 41 380 | 36 723 | 25 960 | 38 080 | 82 678 | 54 342 |
| Kokku omakapital | 88 939 | 78 396 | 71 460 | 66 350 | 38 916 | 26 557 | 15 618 | 13 594 | 54 999 | 28 890 |
| Ärirentaablus % | 6 | 4 | 8 | 12 | 7 | 6 | 2 | -36 | 15 | 19 |
| Tööjõukulud | 84 103 | 81 436 | 86 182 | 74 503 | 70 742 | 66 220 | 61 956 | 55 882 | 46 719 | 46 725 |
| Keskmine kuutöötasu | 873 | 845 | 767 | 773 | 734 | 687 | 643 | 580 | 582 | 485 |
| Käibevara | 21 350 | 12 530 | 34 045 | 36 042 | 27 030 | 21 285 | 6 662 | 17 722 | 52 916 | 32 656 |
| Põhivara | 126 394 | 78 860 | 104 698 | 36 830 | 14 350 | 15 438 | 19 298 | 20 358 | 29 762 | 21 686 |
| Kohustused | 58 805 | 12 994 | 67 283 | 6 522 | 2 464 | 10 166 | 10 342 | 24 486 | 27 679 | 25 452 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 543 | 6 936 | 28 860 | 20 773 | 12 359 | 10 939 | 2 024 | −46 467 | 26 109 | 25 660 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hoonehalduse kombineeritud teenus | 81101 | 196 200 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | TALLINNA KUNSTIGÜMNAASIUM | 1 420 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 24.08.2026 | TALLINNA LAULIKU LASTEAED | 10 900 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 21.08.2026 | TALLINNA KULLATERA LASTEAED | 1 612 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 21.08.2026 | TALLINNA LAULIKU LASTEAED | 558 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 21.08.2026 | TALLINNA RÄNNAKU LASTEAED | 608 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 21.07.2026 | TALLINNA RÄNNAKU LASTEAED | 174 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 20.07.2026 | TALLINNA KULLATERA LASTEAED | 1 612 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 20.07.2026 | TALLINNA LAULIKU LASTEAED | 558 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 20.07.2026 | TALLINNA RÄNNAKU LASTEAED | 608 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 30.06.2026 | TALLINNA RÄNNAKU LASTEAED | 248 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 2026 | 2025 | |
|---|---|---|
| Gaselli TOP | 540 | - |
| Kinnisvarahooldajate TOP | - | 80 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| kinnisvarahooldus.ee | registreeritud | 07.04.2011 | Jah |
| kvhooldus.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |