PÕLDEOTSA OÜ on asutatud 2008. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, finants, kinnisvara, teenus, põhitegevusala on teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus.
Ettevõtte juht on Danel Toomast. Omanik on Danel Toomast.
PÕLDEOTSA OÜ teenis 2025 aastal 424 919 eurose müügitulu juures 56 215 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 on ettevõttel 25 465 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Danel Toomast (47) | |
| Mai Vaher (76) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Danel Toomast | 01.09.2023 | 11 504 € | Ainuomand |
PÕLDEOTSA OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Taime- ja loomakasvatus, Põllumajandus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 424 919 | 325 141 | 388 958 | 731 482 | 431 083 | 379 801 | 315 262 | 295 887 | 304 296 | 213 122 |
| Ärikasum | 56 215 | −29 257 | −122 051 | 302 864 | 18 603 | 72 687 | 40 340 | 34 349 | 109 367 | 69 211 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Varad | 1,3 mln | 1,39 mln | 1,26 mln | 1,54 mln | 1,2 mln | 981 914 | 977 154 | 827 686 | 842 710 | 817 844 |
| Kokku omakapital | 665 947 | 628 565 | 682 318 | 828 143 | 539 813 | 528 362 | 462 774 | 429 266 | 401 565 | 299 105 |
| Ärirentaablus % | 13 | -9 | -31 | 41 | 4 | 19 | 13 | 12 | 36 | 32 |
| Tööjõukulud | 24 084 | 22 578 | 24 084 | 21 274 | 11 838 | 10 544 | 10 035 | 9 232 | 7 802 | 6 058 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 500 | 1 406 | 1 500 | 1 325 | 737 | 657 | 625 | 575 | 486 | 377 |
| Käibevara | 315 904 | 292 932 | 290 930 | 478 341 | 364 246 | 279 929 | 229 944 | 178 084 | 195 367 | 179 871 |
| Põhivara | 979 489 | 1,1 mln | 972 167 | 1,06 mln | 831 751 | 701 985 | 747 210 | 649 602 | 647 343 | 637 973 |
| Kohustused | 629 446 | 765 960 | 580 779 | 714 286 | 656 184 | 453 552 | 514 380 | 398 420 | 441 145 | 518 739 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 37 474 | −53 750 | −145 733 | 288 330 | 11 451 | 65 588 | 33 508 | 27 701 | 102 465 | 62 940 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 01111 | 313 254 | 96 | Jah |
| Muu puhastustegevus | 81231 | 11 070 | 3 | Ei |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 653 | 0 | Ei |
| Finantsnõustamine | 66191 | 164 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Käibemaks | 25 465 € | 22 265 € | 0 € |
| Kokku | 25 465 € | 22 265 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 07.08.2026 | MAAELU TEADMUSKESKUS | 143 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus põllu-, metsamajanduses, kalanduses, jahinduses |
| 27.04.2026 | PÄRNU LINNAVALITSUS | 207 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 17.03.2026 | PÄRNU LINNAVALITSUS | 3 334 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 16.02.2026 | PÄRNU LINNAVALITSUS | 5 988 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 02.02.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 24 766 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 30.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 1 709 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 22.01.2026 | PÄRNU LINNAVALITSUS | 293 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 17.06.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 17 508 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 02.05.2025 | PÄRNU LINNAVALITSUS | 660 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 17.02.2025 | PÄRNU LINNAVALITSUS | 8 197 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |